V.A.

Osztályfőnök: Damó Beáta

Bán Zsolna
Becsek László
Biró Alexandra
Bokor Alpár
Boros Dávid
Csavar Ákos
Czipa Kriszta
Deszpa Ruben
Fábián Renáta
Gáspár Beáta
Jánó Ákos
Kelemen Hanna
Kocsis Zoltán
Kovács Kendra
Lemhényi Dávid
Mako Renáta
Mezősi Szonja
Opra Kitti
Pako Zselyke
Papp Johanna
Popescu Natalia
Sárkány Rudolf
Székely Zsofia
Szigyártó Roland
Váradi Henrietta
Varga Timót

V.B.

Osztályfőnök: Fazakas Enikő

Bodó Boglárka
Boros Robert Zalán
Csiszér Kriszta
Fejér Ábel
Ferencz Edina
Gothár Norbert
Hatos Erik
Kertész Hunor
Kertész Ákos
Kicsid Boglárka
Koncz Anita
Kovács Vivien
Kovács Noémi
Marosi Attila
Miklos Kerekes Roland
Péter Attila
Sárkány Milán
Szabolcs Deák
Szávuly Dénes Richard
Tamás Hengán
Tiboldi Loránd
Veres Aba
Hodor Zalán

VI.A.

Osztályfőnök: Román Zoica

Antal Andrea
Bardocz Szilvia
Barta Anett
Bidiga Viktor
Dane Tamás
Dávid Péter
Fernando Vojna
Imre Kristóf
Kapusi Ákos
Karácson Kristóf
Kelemen Zsanett
Kovács Nóra
Kovács Máté
Lengyel Lia
Lukács Zsanett
Lukács Anita
Boros Márk
Meszesi Nándor
Pavel Nóra
Nyircsa Mátyás
Simon Andrea
Szabó Vince
Tuzson Rita
Váncsa Márk

VI.B.

Osztályfőnök: Tóth Kinga

Albert Álmos
Ardelean Álmos
Daczó Anikó
Deme Nenszy
Dezső Candy
Fekete Tamás
Gázsmér Ernő
Hanzel András
Szőcs Henrietta
Kelemen István
Keskeny Hegyeli Márk
Kóter Krisztián
László Barbara
Márkos Márk
Nagy Roland
Nagyoláh Robert
Páll Attila
Páll Szabolcs
Páll Zenkő
Părgaru Mihai
Porkoláb Rajmund
Raff Katalin
Sütő Gergő
Szőcs Mária
Tihamér Hegyes
Tóth Zsombori Andrea

VII.A.

Osztályfőnök: Páll Zoltán

Bán Krisztián
Bandi Ákos
Csillag Barbara
Dáni Alexa
Datki Turóczy Karola
Finta Fruzsina
Gáll Attila
Gergely Botond
Jakab Nóra
Jakab Beatrix
Kerekes Gergő
Laczkó Aba
Mátyás Hunor
Néda Tihamér
Németh Karolina
Penta Adrienn
Sánta Dorottya
Szabó Beáta
Timár Szende
Tofán Maja
Török Szende
Tóth Szilárd
Vaida Zalán

VII.B.

Osztályfőnök: Kocsis Cecília

Bajkó Márk
Becsek Hanna
Bodor Ákos
Csavar Mátis Fruzsina
Csomor Rebeka
Demeter Levente
Dudás Nóra
Bartók Ede Tas
Fazakas Anna
Fekete Anna
Fetés Bence
Ilyés Fejér Aba
Jánó Karla
Kerekes Dávid
Kovács Kristóf
Pál Bernadett
Pénzes Áron
Szabó Norbert
Szigyártó Kincső
Szőcs Norbert
Timár József
Todor Zalán
Várdó Kristóf
Voina Márk

VIII.A.

Osztályfőnök: Moroianu Dragoș Bogdan Ștefan

Bajka Angélla
Ciuraru Daniela
Deme Katinka
Enache Viktoria
Gábor Kristóf
Gávay Leonard
Kaján Hunor
Kerestély János
Keresteéy Krisztián
Keresztes Martin
Kiss Roland
Kovács Hanna
Máthé Robert
Nagy Richard
Pastor András
Rozália Hamar
Szőcs Petra
Szotyori Koppány
Tuzson Márk
Váncsa Hajnalka

VIII.B.

Osztályfőnök: Szőcs Réka

András Borbála
Barta Norbert
Bartos Kincső
Biró Boglarka
Biró Alpár
Biró Henrietta
Csulak Andrea
Dávid Balázs
Deák Kristóf
Debreczi Janka
Debreczi Adrienn
Dragomér Tihamér
Fülöp Zsofia
Gál Dorottya
Kapusi Csongor
Kuron Muszka Zselyke
Neagu Patrik
Pako Örs
Rancz Gyárfás Gergő
Szász Timea
Szász Eliza
Varga Máté
Vargyasi Márk
Veress Zalán

VIII.C.

Osztályfőnök: Sándor Enikő

Bandi Erika
Benkő Beáta
Biró Tekla
Boldizsár Norbert
Csoboth Kinga
Dénes Dóra
Imreh Botond
Jánosi Tamás
Lengyel Zoárd
Lovász Áron
Lukács Dávid
Lukács Tamás
Mikola Klementina
Molnár Kincső
Molnár Dániel
Nagy Tihamér
Nagy Balázs
Preoteasa Alex
Raff Boglárka
Sárkány Alexandra
Szabó Zsofia
Varga Márk